Z důvodu přesouvání pobočky Brno bude pobočka uzavřena od 10.8. Osobní odběry zde budou možné do 9.8. po telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení.

Půdní schody LTK ENERGY

PŮDNÍ SCHODY FAKRO LTK ENERGY

Půdní schody Fakro LTK ENERGY- novinka pro rok 2016

 Výstřižek1_3

Firma Fakro je předním výrobcem půdních schodů. Její schody jsou kvalitní a praktické, spolehnout se na ně můžete za všech okolností. Supertermoizolační schody LTK ENERGY jsou technologickou novinkou vývojového oddělení Fakro pro rok 2016. Jsou vyrobeny z nových a nejkvalitnějších materiálů- nabízejí výborný paremtr součinitel prostupu tepla(U=0,68 W/m²K) a skvělý poměr cena/výkon. 

Výstřižek2_2

Extra zateplené třídílné půdní schody FAKRO LTK Energy mají bílí extra zateplený poklop, madlo a patky.

Zateplené super thermoizolační půdní schody LTK Energy jsou vyrobeny z kvalitního borovicového dřeva. Oproti schodům LWK Komfort se liší výškou rámu, která činí 22 cm a tloušťkou termoizolačního poklopu 6,6 cm. Půdní schody FAKRO LTK ENERGY představují výtečnou tepelnou bariéru a minimalizují tepelné ztráty v interiéru. Kovové madlo červené barvy je uchyceno k úhelníkům žebříku a tvoří bezpečnostní prvek při výstupu do podkroví. Patky jsou montovány ve spodní části bočnic, přispívají k celkové estetice produktu, zvyšují stabilitu a chrání povrch podlahy. Zámek a ovládací tyč součástí každého balení.

LTK_energy