Tyvek Solid

Potřebujete, aby váš dům laicky řečeno „dýchal?“ Odváděl přitom dokonale vlhkost a ještě navíc tepelně izoloval celý váš dům či kancelářské prostory? V tom případě vám jistě přijde vhod difúzní fólie Tyvek Solid, která je vyrobena z mimořádně jemných vláken, které jsou odolné vůči chemikáliím, vodě, stárnutí, odírání a rovněž se snaží nepropustit ani paprsek světla, což se prozatím této pomocnici nadmíru daří. Membrány těchto Tyvek fólii navíc dokonale kondenzují vodní páru a tudíž je celá konstrukce naprosto chráněna před jakýmkoliv vlhkem zvenčí. Rovněž i snížení tepelných ztrát se velmi rychle projeví na vašem rodinném rozpočtu.

Značná úspora vytápění

Jak již bylo řečeno, tato difúzní fólie Tyvek Solid, velmi značně snižuje tepelné ztráty, které se v případě neustálého zvyšování cen energie, rozhodně vyplatí. Díky dokonalému odvodu vlhkosti, které zapříčiní použití této nenápadné pomocnice, se tak rapidně sníží vaše tepelné ztráty a to i bez toho aniž byste museli provádět, nepříjemnou montáž bednění.  

Přední výhody této fólie

Mezi přední výhody této nenápadné fólie patří především její vodotěsnost. Je rozhodně velmi propustná pro samotnou vodní páru a co víc, má velmi nízkou hmotnost, je velmi pružná a její instalaci zvládne opravdu každý zručný muž. Je rovněž i odolná vůči dlouhodobému UV záření a také i proti vysokým teplotám, které přesahují 100 0C. Její tlustá funkční vrstva a zároveň i její abnormálně dlouhá záruka, v délce trvání deseti let, hovoří jasně pro její vyzkoušení.

Střecha bez fólie není střecha

V současné době jsou tyto střešní fólie ve stavebnictví nedílnou součástí výbavy. Dříve jejich používání nebylo až zas tak hojné, což se změnilo zejména vlivem moderních stavebních zásahů a pokroku techniky. Dnes již si ovšem střechu bez této vymoženosti ani nedokážeme představit. O to více, když její životnost je úctyhodných padesát let a více.

3165