Difúzní folie Juta Jutadach Super 210

Difúzní folie Juta Jutadach Super 210 je doslova nenahraditelná

Střešní fólie je při stavbě střechy neodmyslitelnou součástí, na kterou je třeba myslet ještě před započetím stavebních úprav. Myslíte si, že když se nepoužívala za dob vašich dědečků a tatínku, že se bez ní hravě obejdete i v 21. století? V tom případě jste na omylu a možná o těchto skvělých pomocnících nevíte zdaleka vše. Je tedy načase vám představit difúzní folie Juta Jutadach Super 210, které se stanou nenahraditelnou součástí vaší střechy. Říká se, že střecha je základ, tudíž si na tomto základu dejte opravdu záležet a ušetřete i nemalé peníze za energie.

 

Dejte sbohem tepelným ztrátám!

Tepelné ztráty se vám při současných cenách energií rozhodně nevyplatí. Vaše peněženka tak při vyúčtování jistě zapláče v případě, kdy těmto ztrátám nebudete schopni zabránit. Pomoc vám ale s úniky tepla může i difúzní folie Juta Jutadach Super 210. Vězte proto, že díky této hydroizolační vrstvě, ušetříte nemalé peníze za vytápění.  V dnešní době, kdy se nestaví pouze a jen větrané půdy, nýbrž i bungalov či obytné podkroví, tuto skutečnost jistě oceníte. Díky tomu, že je vrstva folie voděodolná, poradí si i rovněž s odvodem vodní páry.

 

Chráníte životní prostředí

Možná vás nyní napadá, že se na trhu opět objevil produkt, který bude nešetrný k našemu životnímu prostředí. Opak je ovšem pravdou. Tyto fólie jsou totiž stoprocentně recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí. Tato paropropustná izolace tak uspokojí i zaryté ochránce životního prostředí. Tudíž se tak není na místě obávat toho, že by se tyto produkty mohli stát našimi společníky i po několik tisíc let. Tento fakt tak těmto důmyslným pomocníkům ještě více nahrává do karet při posuzování, zda si střešní folii pořídit či nikoliv. Pozor je ovšem třeba si dávat na levné „východní“ náhražky, které jsou nekvalitní a vás budou stát pouze nepříjemnosti. Tudíž se vždy pozorně zajímejte o to, jaké produkty vaše stavební firma k vaší výstavbě používá.

Juta-Jutadach-SUPER-210-2AP