Dřevěné Brikety A1

Neohodnoceno

Dřevěné válcované brikety. Tyto brikety jsou vhodné pro průmyslové spalování anebo pro menší spalovací systémy. Vyrobeno v ČR. Kvalita A1 

1 balení- 15 kg

Zboží určeno k osobnímu odběru v Ostravě nebo možno zasílat pouze paletovou přepravou. 

v balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
316 Kč / balení 275 Kč bez DPH 21 Kč / 1 kg
Dřevěné Brikety A1
Neohodnoceno
brikety2
Novinka Tip

Hledáte alternativní palivo pro vaše vytápění k extrémně drahému plynu? Rádi bychom vám představili naše dřevěné válcové brikety PUK BRICK TOP HARD, které jsou vyráběny nedaleko Příbrami ryze z českých surovin bez přidání jakýchkoliv dalších příměsí a navíc v té nejlepší kvalitativní třídě A1. Pojďte s námi topit ekologicky a za tu nejlepší cenu!

HOTOVÁ BRIKETA s vysokou výhřevností okolo 19 MJ/kg Vám vykouzlí příjemné teplo.

Brikety jsou vyrobeny ze směsi dřevin (štěpky) bez jakýkoliv příměsí. Štěpka pro výrobu vzniká na pilách, v lesích – ne ve výrobnách nábytku. Zbytkový popel lze využít jako kvalitní hnojivo bez chemických přísad.

drevene-brikety-obrazek

Tyto brikety jsou vhodné pro průmyslové spalování anebo pro menší spalovací systémy. Můžete je použít pro všechny typy kotlů s ručním přikládáním, otevřené a uzavřené krby a kamna, pro celodenní intenzivní topení anebo víkendové prohřátí rekreačních objektů, chat anebo chalup.

Skladování dřevěných briket: Je nutné zamezit kontaktu s vodou! Chlad a přirozená vzdušná vlhkost briketám nevadí. Nejvhodnější je skladovat brikety v suchých a větraných prostorech. Při správném skladování v suchu vydrží brikety mnoho let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: