Důležité INFO! Vzhledem k aktuální situaci s nedostatkem materiálů se zpoždují dodávky zboží. Toto se týká hlavně stavebních materiálů a zahradního zboží. Omlouváme se, ale standardní doby se MOHOU PRODLOUŽIT. Děkujeme za pochopení.

Fakro DXW DW6 s pochozím sklem

1 hodnocení
Značka: Fakro
29 899 Kč / ks 34 990 Kč / ks 34 363 Kč / ks 36 887 Kč / ks 41 799 Kč / ks 51 464 Kč / ks 49 981 Kč / ks 61 289 Kč / ks od 29 899 Kč / ks 24 710 Kč bez DPH 28 917 Kč bez DPH 28 399 Kč bez DPH 30 485 Kč bez DPH 34 545 Kč bez DPH 42 532 Kč bez DPH 41 307 Kč bez DPH 50 652 Kč bez DPH od 24 710 Kč bez DPH
10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní Zvolte variantu
rozměry variant
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Okno do plochých střech DXW nabízí zcela nové možnosti využití plochých střech. Okno DXW je vynikajícím řešením pro střechu nebo střešní terasu, které umožňuje vytvořit dokonale rovnou plochu střechy se zachováním vlastností střešních oken.
Speciální konstrukce oken se zvýšenou nosností a sklo s protiskluzovým povrchem umožňuje bezpečnou chůzi po oknech.
Okno je neotevíratelné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fakro DXW DW6 s pochozím sklem neotevíratelné

Okno do plochých střech DXW s pochozím sklem

 

Moderní materiály a neustále se měnící technologie ve stavebnictví umožňují stavět budovy s plochými střechami. 

 V tomto typu architektury se často stává, že uvnitř budovy existují místnosti, ve kterých nelze použít standardní fasádní okna. Pro komfortní pocit by v každé místnosti měl být zdroj přirozeného světla. V těchto případech je ideálním řešením montáž speciálně konstruovaných oken do plochých střech.

Okno do plochých střech DXW s pochozím sklem

 

 

 

Okno FAKRO - DXW bylo oceněné v soutěži Archiproducts Design Award 2016 v kategorii "Building Shell".

 

 

Speciální konstrukce oken se zvýšenou nosností a sklo s protiskluzovým povrchem umožňuje bezpečnou chůzi po oknech. Vyrovnání povrchu skla do roviny terasy a použití skla s protiskluzovým povrchem umožňuje volný pohyb a nenarušuje její estetiku. Je to skvělé řešení pro terasy a zelené střechy, kdy je dodržena rovina střechy se zachováním vlastností střešního okna.

 KONSTRUKCE
 • Rám okna do plochých střech je vyroben z vícekomorových PVC profilů vyplněných termoizolačním materiálem. Vnitřní povrch rámu je bílý. PVC použité na profily jsou odolné vůči působení kyselin, charakterizují se malou nasákavostí vlhkosti, proto je lze namontovat do každé místnosti.
 • Vnitřek profilů je vyplněn termoizolačním materiálem (polystyrénem), což navíc zlepšuje parametry výrobku. Dodatečné přítlačné profily pod rámem usnaďnují spojení okna se střešní krytinou.
 • Okno je vybaveno bezpečnostním trojsklem se součinitelem Ug=0,5 W/m2K.

 

FUNKČNOST
 • Díky speciální zpevněné konstrukci a protiskluzové úpravě je okno přizpůsobeno pro volný pohyb po něm. Velký význam má toto řešení pro užitkové terasy/střechy, kde okno zarovnané s konstrukcí střechy umožňuje bezpečny a pohodlný pohyb, a zároveň nenarušuje vzhled střechy.
 • Optimalizovaná konstrukce okna do plochých střech umožňuje montáž vnitřních doplňků.
 • Speciální přítlačné profily rámu usnadňují provedení těsného spojení okna do plochých střech se střešní krytinou.
 • Úkolem okna je přísun přirozeného světla do místností pod plochou střechou.

 

BEZPEČNOST
 • Díky zpevněné konstrukci, protiskluzovému povrchu, bezpečnostnímu zasklení s vnitřním laminovaným sklem je okno typu DXW natolik bezpečné, že se po něm dá volně pohybovat.

 

ÚSPORNOST
 • Okna do plochých střech jsou projektována tak, aby maximálně zamezila tepelným ztrátám.
 • Vnitřek profilů je vyplněn termoizolačním materiálem, který dodatečně zlepšuje termoizolační parametry.
 • Okno typu DXW je dostupné s pasivním trojsklem se součinitelem Ug=0,5 W/m2K.

 

ZASKLENÍ

 

Screenshot-2018-1-31 Okno DXW - FAKRO

topbaner_DXW_logoarchiproducts

Montážní návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: